USŁUGI

Sprzedaż sreber ze stałej oferty Galerii

Aktualna oferta sreber znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce OFERTA. Na stronie prezentacji każdego przedmiotu zamieszczony jest formularz kontaktowy, umożliwiający zadanie pytania oraz formularz zamówienia, którego wysłanie skutkuje rezerwacją przedmiotu.

Do każdej sprzedaży dołączamy fakturę Vat marża oraz certyfikat przedmiotu.

Wszystkie oferowane przez nas obiekty można obejrzeć po wcześniejszym umówieniu.

Zakupione na pośrednictwem sieci Internet srebra dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej, starannie zabezpieczone i ubezpieczone. W wyjątkowych przypadkach dostarczamy srebra osobiście.

Sprzedaż sreber na zamówienie

Przyjmujemy zlecenia na pozyskanie konkretnych, poszukiwanych przez klientów przedmiotów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym Archiwum – dostępnym z poziomu zakładki OFERTA – gdzie prezentujemy wybrane, najciekawsze przedmioty spośród sprzedanych w Galerii sreber.

W prezentacji każdego archiwalnego przedmiotu znajduje się formularz kontaktowy, umożliwiający poinformowanie Galerii o poszukiwaniu podobnego przedmiotu.

Przyjmowanie sreber do sprzedaży na podstawie umowy komisu

Do sprzedaży komisowej przyjmujemy srebra z polskich i europejskich wytwórni złotniczych, w dobrym stanie zachowania. Ze względu na specjalizację w zakresie dawnego złotnictwa, nie przyjmujemy sreber powstałych w drugiej połowie XX wieku i później. Do tej formy sprzedaży nie kwalifikujemy również pojedynczych czy niekompletnych zestawów sztućców, czy przedmiotów wybrakowanych.

Wstępna weryfikacja przedmiotów odbywa się na podstawie fotografii i informacji o wymiarach i wadze przedmiotu, przesłanych na adres e-mail: galeria@grabekwlublinie.pl lub za pośrednictwem aplikacji Messenger dostępnej na funpage’u Galerii w serwisie FACEBOOK.

Warunki finansowe ustalane są indywidulanie, w zależności od wartości i pracy potrzebnej do przygotowania przedmiotu do sprzedaży. W ramach tej usługi dokonujemy profesjonalnego opracowania przedmiotu, wykonujemy dokumentację fotograficzną oraz konserwację. Zgoda właściciela na przeprowadzenie konserwacji jest warunkiem przyjęcia do sprzedaży komisowej.

Profesjonalne doradztwo w rozbudowie kolekcji

Doradzamy w doborze sreber odpowiadających profilowi kolekcji, a także w budowie kolekcji. Zdobyte doświadczenie pozwala nam nie tylko na trafne rozpoznanie preferencji klientów i budowę kolekcji wysokiej klasy artystycznej i estetycznej, ale również wartości inwestycyjnej.

W budowie każdej kolekcji dzieł sztuki, rzemiosła artystycznego, w tym złotnictwa, ogromną rolę pełni weryfikacja autentyczności. Dlatego klientom regularnie poszerzającym swoje zbiory sreber szczególnie polecamy tę formę współpracy.

Współpraca z instytucjami kultury

Powodem szczególnej radości są dla nas okazje, kiedy srebra z naszej oferty trafiają do zbiorów publicznych. Dlatego Muzeom oferujemy preferencyjne warunki zakupów oraz przedłużone okresy rezerwacji.

Jak dotąd srebra z naszej oferty trafiły do zbiorów: Muzeum Lubelskiego w Lublinie, Muzeum Historii Kielc w Kielcach Muzeum Okręgowego Ziemi Kaliskiej w Kaliszu Muzeum Lipawy w Lipawie na Łotwie Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce.


Przewiń do góry okna