Galerię "Grabek w Lublinie" prowadzimy od ponad dekady.

Wiedzę zdobywaliśmy w praktyce, z każdym kolejnym pozyskanym do oferty przedmiotem, rozbudowując naszą branżową bibliotekę, a przede wszystkim nawiązując relacje z praktykami - mistrzami złotnictwa i badaczami historii sreber, autorytetami w tej dziedzinie. Przez lata pracy wzbogaciliśmy i zbudowaliśmy niejedną prywatną kolekcję. Nasze srebra trafiały również do zbiorów muzealnych, tak w Polsce jak i za granicą.

W ofercie Galerii znajdą Państwo wyroby rodzime, polskie i pochodzące z dawnych wschodnich ziem Rzeczypospolitej, przedmioty wykonane w wytwórniach europejskich, najczęściej francuskie, angielskie i niemieckie, a także rosyjskie. Będą to srebra stołowe takie jak serwisy do napojów, cukiernice, sosjery czy półmiski, a także sztućce, świeczniki i kandelabry.

Celem naszej pracy jest zachowanie najwyższego poziomu oferty jak i obsługi klienta. W doborze sreber posługujemy się fachową wiedzą i kierujemy sposobem oraz kunsztem wykonania, jakością artystyczną, stylistyczną. Każdy obiekt przygotowujemy do sprzedaży z wielką starannością, poddajemy profesjonalnej konserwacji, badamy i opisujemy, aby dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji, oraz aby mogli Państwo w pełni cieszyć się jego świetnością. Zakupy w naszej galerii to gwarancja kompetencji, najwyższej jakości usług i oryginalności oferowanych przez nas przedmiotów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, Cecylia i Łukasz Grabek

Jesteśmy partnerami projektu Strefa Kolekcjonera Allegro

Allegro
Przewiń do góry okna