Cukiernica skrzynkowa z kluczykiem, Biedermeier, Berlin?

POLITYKA COOKIES

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie. Przeczytaj więcej

Cart  

Brak produktów

Razem

Koszyk Realizuj zamówienie

Nr Ref.   512
Srebro próby 750, zakuwane, giloszowane, sztancowane.

Naczynie niesygnowane.

Wymiary:   12.30 x 16.00 x 12.30 cm
Waga:   309.00 g
Obiekt dostępny
Cena:  

3 500 PLN

Dodaj do listy życzeń

 • Zapytaj o szczegóły
  • Wyślij do znajomego

   Cukiernica skrzynkowa z kluczykiem, Biedermeier, Berlin?

   Cukiernica skrzynkowa z kluczykiem, Biedermeier, Berlin?, ok. 1850

   3 500 PLN

   Odbiorca:

   * Pola wymagane

   Anuluj

  • Zapytaj o tę pracę

  Opis:

  Cukiernica w formie prostopadłościennej skrzynki wspartej na czterech narożnych,  wolutowych nogach dekorowanych akantowym ornamentem. Ścianki korpusu z silnym wybrzuszeniem w części środkowej oraz wklęskami w sekcji  dolnej i górnej, w całości zdobione giloszowaną roślinną wicią. W centrum przedniej ścianki otwór na kluczyk.

  Naczynie kryte pokrywką na szarnierowym zawiasie. Pokrywka z cokolikiem dekorowanym roślinnym fryzem, gładka, lekko wysklepiona, zwieńczona prostokątną, giloszowana plakietą z uchwytem w kształcie pełnoplastycznej figury psa.

  Cukiernica posiada oryginalny zamek oraz kluczyk.

  Stan zachowania:
  Bardzo dobry.

  Cukiernica skrzynkowa z kluczykiem, Biedermeier, Berlin? <p class="Standard">Cukiernica w formie prostopadłościennej skrzynki wspartej na czterech narożnych,  wolutowych nogach dekorowanych akantowym ornamentem. Ścianki korpusu z silnym wybrzuszeniem w części środkowej oraz wklęskami w sekcji  dolnej i górnej, w całości zdobione giloszowaną roślinną wicią. W centrum przedniej ścianki otwór na kluczyk.<br /><br /></p> <p class="Standard">Naczynie kryte pokrywką na szarnierowym zawiasie. Pokrywka z cokolikiem dekorowanym roślinnym fryzem, gładka, lekko wysklepiona, zwieńczona prostokątną, giloszowana plakietą z uchwytem w kształcie pełnoplastycznej figury psa.<br /><br /></p> <p class="Standard">Cukiernica posiada oryginalny zamek oraz kluczyk.<br /><br />Stan zachowania:<br />Bardzo dobry.</p>
  3 500 PLN

  Zobacz stopkę