POLITYKA COOKIES

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie. Przeczytaj więcej

Cart  

Brak produktów

Razem

Koszyk Realizuj zamówienie

Bruckmann & Söhne (Silberwarenfabrik Peter Bruckmann & Söhne), akt. 1805 - 1973
Nr Ref.   87
Srebro próby 800

Sygnowana znakiem firmy złotniczej oraz znakami państwowymi Niemiec - koroną Rzeszy i półksiężycem dla oznaczenia wyrobu ze srebra. Widoczny także znak próby srebra 800.

Wymiary:   105.00 x 366.00 x 213.00 cm
Waga:   393.00 g
Obiekt dostępny
Cena:  

2 400 PLN

Dodaj do listy życzeń

 • Zapytaj o szczegóły
  • Wyślij do znajomego

   Srebrna neorokokowa patera, Heilbronn

   Srebrna neorokokowa patera, Heilbronn, ok. 1900

   Bruckmann & Söhne (Silberwarenfabrik Peter Bruckmann & Söhne)

   2 400 PLN

   Odbiorca:

   * Pola wymagane

   Anuluj

  • Zapytaj o tę pracę

  Opis:

  Patera elipsoidalna wsparta na okrągłej, ukośnie kanelowanej stopie z czterema nóżkami w formie spłaszczonych wolut, bogato zdobionej kaboszonami, stylizowanymi liśćmi i esownicami. Czara naczynia gładka, z lustrem zdobionym elipsoidalnym medalionem okolonym ornamentem z rocailleów, stylizowanych listków i drobnych kwiatów. Kołnierz patery szeroki, o nieregularnym brzegu, zdobiony analogicznymi motywami. Uszy skomponowane z dwóch esownic i gałązki.

   

  Stan zachowania:

  Na gladkich powierzchniach naczynia widoczne niewielkie ślady użytkowania, drobne zarysowania i minimalne wgniecenia, pofalowania.

  Srebrna neorokokowa patera, Heilbronn <p>Patera elipsoidalna wsparta na okrągłej, ukośnie kanelowanej stopie z czterema nóżkami w formie spłaszczonych wolut, bogato zdobionej kaboszonami, stylizowanymi liśćmi i esownicami. Czara naczynia gładka, z lustrem zdobionym elipsoidalnym medalionem okolonym ornamentem z rocailleów, stylizowanych listków i drobnych kwiatów. Kołnierz patery szeroki, o nieregularnym brzegu, zdobiony analogicznymi motywami. Uszy skomponowane z dwóch esownic i gałązki.</p> <p> </p>
  2 400 PLN

  Zobacz stopkę